San Diego Latviešu Evaņģēliski Luteriskā Draudze San Diego Latvian Evangelical Lutheran Church
San Diego Latviešu Evaņģēliski Luteriskā DraudzeSan Diego Latvian Evangelical Lutheran Church

Ziņas, Jaunumi , Notikumi

Plkst 2pp. 4. novembrī 2017. g.                      Grupa “Četri vienā” ir Latvijas jauniešu grupa, kuras mūzikā plūstoši savijas populārās un tautas mūzikas ietekme (pop-folk-indie). Grupa iemantoja popularitāti Latvijā ar uzvaru 2016. gada konkursā “Super Mikrofons,” kas notika visos Latvijas reģionos vairākās kārtās un noslēdzās ar krāšņu koncertu Latvijas Televīzijā. Grupa aktīvi koncertē Latvijas lielākajos muzikālajos festivālos un muzikālajos sarīkojumos: viņi ir klausītājus priecējuši gan Dzintaru koncertzālē, gan Bigbank Latvijas Pērles - Māras Zālītes koncertā, gan Baltijā lielākajā mūzikas festivālā Positivus.  Šī festivāla konkursa “Sudraba Kaija” ietvaros grupa “Četri vienā” ieguva otro vietu gan akustiskās, gan tautas mūzikas grupās.                                                                                                                                                         Grupā “Četri vienā” muzicē Ilze Rijniece (balss, klavieres), Didzis Melderis (balss, ģitāra), Valters Gotlaufs (perkusijas) un Ieva Rijniece (čells).  Grupas mūzikas autore ir Ilze Rijniece, taču arī pārējie grupas dalībnieki sniedz radošas idejas. Visiem mūziķiem jau ir vai top profesionālā muzikālā izglītība, un ikdienā viņi strādā ar koriem un ansambļiem, muzicē Latvijas Zemessardzes orķestrī, vada nodarbības bērnu perkusiju skolā, studē Mūzikas Akadēmijā un Rīgas Tehniskajā Universitātē, kā arī aktīvi mēģina un koncertē. Grupas biedri ir draugi arī dzīvē, kas ir jūtams uzstāšanās laikā, kad klausītājiem tiek sniegts daudz pozitīvas enerģijas un no latviskām saknēm auguša muzikāla prieka.                                                                   Koncertos Losandželosā un Sandjego grupa “Četri vienā” viesosies nedaudz mazākā sastāvā un klausītājiem piedāvās gan savas, gan Latvijā iemīļotu citu komponistu populārās dziesmas.  Koncerta noslēgumā būs arī iespēja sadziedāties – t.i., kopā vienoties visiem zināmās un mīļās latviešu dziesmās.  Grupas mūziķi arī vadīs interaktīvas nodarbības bērniem un visiem interesentiem par to, kā uzturēt un veicināt latviskās dziedāšanas tradīcijas diasporas ģimenēs un skolās, šo procesu no “apsūbējuši vēsturiska” padarot par interesantu un aizraujošu, izmantojot dažādas perkusijas (sitamos instrumentus) un citus veidus.                                                                                                                                                           Grupas “Četri vienā” mūziķu viesošanos un koncertus organizē Sandjego Latviešu skoliņa sadarbībā ar Losandželosas Latviešu skolu, San Diego latviešu draudzi un finansiālo atbalstu no Latviešu Valodas Aģentūras valodu un kultūru veicinošiem izglītojošiem sarīkojumiem diasporā.                 https://twitter.com/cetriviena                                                                                        https://www.facebook.com/pg/Cetriviena                                                                   https://www.instagram.com/grupa_4viena

November 4, 2017 at 2pm concert of Latvian music group: "Četri Vienā".  Four friends making music for Your enjoyment! Genre Pop, folk, indie.                                                                                                            The group was created to take part in competition called SuperMikrofons, which was hosted by Mikrofona ieraksti. Despite the fact that Ilze Rijniece is the author of music and lyrics, also other members of the group provide creative ideas during the creative process. The members of the group are friends in real life that can felt during their performances. Winning the contest SuperMikrofons is a big achievement for the group and currently they are working on new music.                                                   https://twitter.com/cetriviena                                                                                                    https://www.facebook.com/pg/Cetriviena                                                                            https://www.instagram.com/grupa_4viena

Print Print | Sitemap Recommend this page Recommend this page
© San Diego Latviešu Evaņģeliski Luteriskā Draudze